KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767042
nr 1376 7042
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, Eldstad. Signerad, numrerad 46/100. Gicléetryck på duk. Motivet: ca 45x55 cm, lös duk, oramad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:56:04
1/2 16:40:19